Kilka informacji o AG4

Jak wiemy, Ariana pracuje nad swoim czwartym albumem. W swoich ostatnich wywiadach Pharrell Williams oraz Scooter Braun wypowiedzieli się co nie co na temat nowej muzyki od Ari:

Pharrell Williams: A więc, muzyka dla Ariany idzie dobrze. Rzeczy, które ma zamiar zaśpiewać na nowym albumie to zupełnie nowy poziom. Jej album jest niezwykły.

Scooter Braun: Piosenkarka pracuje aktualnie nad swoim czwartym albumem. Ma taki niezwykły głos i nadszedł wreszcie czas, aby nagrywała piosenki, które ją definiują. Whitney, Mariah, Adele… kiedy śpiewają, wiesz że to ich piosenka. Ariana ma ogromne zdolności wokalne i nadchodzi moment, w którym może pokazać w pełni możliwości swojego głosu.

To będzie jej najlepsza płyta. Ma zupełnie nowe brzmienie, które radykalnie się różni od trzech poprzednich albumów.

Napisane przez Bee dnia 23/11/2017 | Skomentuj post (0)
Stylista Ariany o jej kucyku podczas DWT

Law Roach wypowiedział się niedawno na temat fryzury, którą Ariana miała podczas trasy Dangerous Woman.

Ariana nie była pewna, czy chce mieć swój kucyk podczas Dangerous Woman Tour. Powiedziałem jej na to, że powinna. Powiedziałem „Pozwól, że coś ci pokażę. Jeśli ustawisz światła reflektorów w taki sposób, że widoczna będzie tylko sylwetka, można stwierdzić „Tak, to jest Ariana Grande.” Ten kucyk przejdzie do historii. Jest częścią popkultury! Ludzie mogą o nim mówić co chcą, ale z pewnością nie zaprzeczą temu, że jest on kultowy.”

Napisane przez Bee dnia 19/11/2017 | Skomentuj post (0)
Lorde o „Into You”

Nowozelandzka piosenkarka Lorde na swoim Twitterze napisała o „Into You”!

Nadal myślę o tym jak pierwszy raz usłyszałam „Into You” na bocznej uliczce Harajuku w upale kilka dni temu.

Napisane przez Bee dnia 04/08/2017 | Skomentuj post (0)
Ariana poleciała do Portugalii?

Na Twitterze jednej z fanek, pojawił się ciekawy wpis, z którego wynikałoby, że nasza idolka poleciała do Portugalii. Artystka odwiedziła tam swojego chłopaka Maca, który dzisiaj (2 sierpnia) ma tam koncert w ramach swojej trasy!

Moja mama zajęła miejsce w oczekiwaniu na nasz lot do Portugalii, a na końcu zobaczyłam, że przed nami siedziała Ariana Grande…

Napisane przez Bee dnia 02/08/2017 | Skomentuj post (0)
Law Roach o stylu Ariany podczas trasy

Na stronie FootWearNews pojawił się artykuł dotyczący stylu Ariany podczas trasy Dangerous Woman Tour.

To oczywiste, że związek pomiędzy modą, a muzyką jest bardzo silny. Dzięki milionom fanów oraz możliwości szybkiego kontaktu, muzycy i wykonawcy oferują unikatową platformę, która dociera do odbiorców.

Znakiem rozpoznawczym Ariany Grande jest wysoki kucyk, a także 15-centymetrowe szpilki, które nosi podczas trasy Dangerous Woman Tour, które rozpoczęło się w lutym w Phoenix.

Z pomocą stylisty, Law Roach, Grande – pozostaje wierna swojemu stylowi, ale dodała jeszcze więcej wyrafinowania na scenie. Roach i Grande zdecydowali się na buty do połowy uda, które zostały zaprojektowane przez Giuseppe Zanotti oraz Loriblu, a także Casadei i Alaïa. Buty zostały zmodyfikowane w taki sposób, aby zapobiec poślizgom na scenie.

Chciałem po prostu pozostać w zgodzie z tym, co prezentuje Ari, ale jednocześnie chciałem sprawić, aby było to bardziej dojrzałe, ponieważ ona dojrzała jako kobieta, a także jako artystka, od ostatniej trasy.

Stylista, który pracuje również z Zendayą oraz Celine Dion, powiedział że zdolność Grande do noszenia tak wysokich obcasów sprawia, że jest niesamowita.

Jest jedyną osobą, którą znam, która gra koncert w 15-centymetrowych szpilkach. Ta dziewczyna się nie potyka. Po jej występie w Anaheim, poszliśmy do Disneylandu, a ona nadal szła w swoich 15-centymetrowych szpilach. Te stopy są magiczne. Jest moim marzeniem, jeśli chodzi o to.

Według Roacha dostosowanie się jest kluczowe dla strojów koncertowych, który nakłonił takich projektantów jak Michael Ngo, Sergio Hudson czy Off-White, do stworzenia trzech projektów dla niej.

Nawet jeśli je kupujesz, musisz je dopasować. Dostajesz te ubrania i musisz zmienić paski, dodać rzep i upewnić się, że wszystko jest bezpieczne. To zadanie samo w sobie, aby znaleźć jakieś rzeczy i je przerobić.

Napisane przez Bee dnia 31/07/2017 | Skomentuj post (0)