Informacje na temat aplikacji Ariany

W sieci pojawiły się doniesienia na temat aplikacji Ariany, która ma zostać wkrótce wydania.

Wkrótce ma wyjść jej [Ariany] własna aplikacja. BKSTG i Ariana pracowali nad nią od miesięcy i powinna wyjsć przed 14 lutym, ponieważ jest przygotowywana na walentynki. Aplikacja pozwoli na posiadanie własnego merchu, interakcji z innymi fanami, teledysków, koncertów itd. Ariana także będzie korzystała z tej aplikacji, aby pogłębić więź z fanami i będzie robiła relacje na żywo.

Napisane przez Bee dnia 24/01/2018 | Skomentuj post (0)
Ariana w sesji dla Reebok

Reebok udostępnił na swoim Instastory zdjęcia z sesji Ariany wykonanej na potrzeby marki!

Napisane przez Bee dnia 18/01/2018 | Skomentuj post (0)
DVD z Dangerous Woman Tour już w lutym?

W sieci pojawiły się pogłoski, jakoby DVD z ostatniej trasy koncertowej Ariany – Dangerous Woman Tour miałoby się ukazać już 3 lutego 2018 roku, z okazji rocznicy trasy (pierwszy koncert w ramach trasy odbył się 3 lutego 2017 roku w Phoenix). Informacja nie została oficjalnie potwierdzona, więc pozostaje nam czekać na podpowiedzi ze strony teamu Ariany.

Napisane przez Bee dnia 10/01/2018 | Skomentuj post (0)
Ariana na planie sesji dla Reebok

Prawdopodobnie już wkrótce dostaniemy nową sesję Ariany! Jak wszyscy doskonale wiemy, Ari podpisała kontrakt z Reebok i ostatnio za pomocą Instagrama podzieliła się z nami wiadomością, iż jest właśnie na planie sesji zdjęciowej! Póki co pozostaje nam czekać, a na otarcie łez pierwsze zdjęcie zza kulis!

Napisane przez Bee dnia 08/11/2017 | Skomentuj post (0)